| Larissa1808 a întrebat:

Buna as avea o întrebare. Daca as putea fi insarcinata sau alcv. mi-a intarziat ciclu 3 zile a 4 mi-a venit roz dupa rosu inchis si acum e roz si e un fel de clai. si mi-au aparut vene pe sani in zona mamelonului si pe piet. Promitatoare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina peste inca 4 zile, ca sa fie facut corect si sa arate realitatea!

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cumpără un test de sarcina, altfel nu poți fi sigură.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sansele sunt destul de mici, cam 5%.

| alyyyyy2018 a răspuns:

Nu cred ca esti gravida.
Daca a durat doar 2-3 zile maxim si in cantitate mai mica, e posibil sa fii gravida, cunosc caz. Dar daca scurgerea rozalie tot continua in cantitate mica mai multe zile. Nu cred ca esti. Si eu am avut asa luna trecuta si nu sunt.
Poti sa faci un test de sarcina daca ai dubii.