| CosminM a întrebat:

As avea o intrebare, s-ar putea sa am rubeolaahappy intrebarea mea este, daca merg acum la un majoraatm, as putea sa patesc ceva mai grav? cei de la majorat majoritatea au avut deja rubeolahappy deci ei sunt in afara pericolului. Multumesc anticipat pentru raspunsurihappy
O seara faina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vezi
http://www.TPU.ro/......-sa-mi-se/

Dacă ai rubeolă trebuie să stai acasă, nu să umbli aiurea.

| CosminM explică:

Multumesc Mihaiihappy mai cam convins sa stau acaasaabig grin laughing