| LupulescuNicoleta02 a întrebat:

Buna!
As dori mai multe detalii despre uleiul de marar si tinctura de marar?
Care este mai buna?
Daca a luat cineva as dori detalii...hee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu consum marar verde in placinta cu urda.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu pentru ce le i ei pentru cresterea sînilor sau pentru ciclul menstrual? Ce varsta ai?

| gstelian21 a răspuns:

In zilele noastre, uleiul de marar este folosit pentru proprietatile sale antibacteriene, antifungice, dar si pentru continutul bogat in antioxidanti si multe alte beneficii pe care le are.Deci eu as alege pe cel de marar