| CatDeLuna001 a întrebat:

Buna as dori sa va cer ajutorul in legatura cu ceva....deci de cateva luni s-a intamplat ca m-am taiat la mana si m-am speriat foarte tare(desu nu era nu stiu ce)dar eu m-am panicat si, a inceput sa imi fie foarte cald vedeam tot in negru ameteam si simteam ca nu mai am aer.si de atunci chestia asta mi s-a mai intamplat de cateva ori. spre exemplu s-a intamplat ceva si am plans si tot asa mi-s-a intamplat ca am ametit si restul. Si pana acum nu mi-a mai curs nici sangele din nas dar acum da de vreo 3-4 ori pe saptamana... oare ce am!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mario76 a răspuns:

Mergi la medic pentru a vedea cauza sangerarilor nazale. La vremea respectiva ( ranirea ) ai facut atac de panica. Sa nu fi ramas ceva sechele. Tot medicul poate spune asta. Manifestarile tale sunt similare starilor de lesin. E bine sa urmezi un tratament recomandat de medic.

| Eduard_Stefan_1997 a răspuns:

Estii slab de inger cand vezi sange.puppy dog eyes