| KatyKat a întrebat:

as dori sa va intreb de ce la mine in fiecare dimineata ochii imi sunt imflati, eu dorm nici mult, nici putin, ma culc la 23:30 ma scol la 07:00. Si m-am saturat deja de ochii imflati in fiece dimineata. Ce trebuie sa fac ca sa nu mai am asa ochi ((ca broasca laughing )) mersi de sfaturi! funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zuzurock a răspuns:

Nu stiu, poate ca ochii tai sunt mai sensibili si ar trebui sa dormi mai mult, sa ii odihnesti mai mult si pentru o perioada de timp sa reduci din uitatul la TV sau statul la PC...Stiu ca e greu, dar doar pana isi revin...Parerea mea. :*