| coooooo a întrebat:

As vrea sa imi fac un control ginecologic din cauza unor probleme menstruale.As vrea sa imi recomandati,daca cunoasteti,pe cineva in Bucuresti.Am cautat pe internet dar am gasit doar medici pentru ginecologie obstretica(adica pentru femei gravide ) Eu vreau doar un control simplu si ieftin. Daca stiti pe cineva,o clinica, un spital, va rog sa imi scrie-ti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mergi la medicul de familie si-ti va da o trimitere la o policlinica.Vei beneficia de o consultatie gratuita, diagnostic si tratament. Daca este ceva mai complicat medicul ginecolog te va dirija spre un alt specialist.

| coooooo explică (pentru mira):

Nu am deocamdata medic de familie. abia am facut 18 ani.Am o trimitere putin mai veche de dinainte sa fac 18 si n am apucat sa o folosesc..mai merge folosita?

mira
| mira a răspuns:

O trimitere este valabila o luna.Inscrie-te la un medic de familie.Esti eleva?

mira
| mira a răspuns:

Incearca la spitalul Cantacuzino.