| denisa1523 a întrebat:

as vrea sa slabesc cat mai repede cum as putea? Am baut pastile, ceaiurisad chestia este ca eu am si tiroida, oare este si de la asta incat nu pot slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar ai redus portiile de mancare?
Ai facut miscare macar 1 ora pe zi la alergat?
Ceaiurile ajuta doar daca sunt asociate cu diete si miscare!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ca sa slabesti este suficient sa nu consumi deloc zahar si carbohidrati.
Din prima zi se vor vedea rezultate.
Cauta pe internet despre cetoza.

| Andreea_Denisa_2000_oRP7 a răspuns:

Sunt atatea persoane care au murit din cauza acestor ceaiuri/pastile si si-au lasat familele in urma. De ce inca mai sunt oameni care repeta greseala asta? Iti recomand sa citesti acest articol: http://healthy.kudika.ro/......ina-2.html Cu siguranta dupa ce vei citi tot vei lua cea mai buna decizie, deoarece cu putina ambitie vei reusi sa slabesti cum a facut aceasta fata. Bafta! :)