| ThEsHiNeStAr a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu cat mai multe despre ciclu.Dau funda, raspunsul este pentru. surioara mea e mai mica ca mine si nu stiu cum sa-i explic...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă este mai mică ca tine să înțelegem că tu ai menstră!
Ce nu știi să-i spui?
Vezi ce-i spui de aici, http://www.sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/menstra_1755
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Ce ciclu? Ciclul vietii? Ciclul apei?