| Iriyna29 a întrebat:

As vrea sa stiu daca in urma următoarelor rezultate ( ale analizelor secreției vaginale ) exista posibilitatea ca partenerul meu sa pățească ceva daca nu folosim prezervativul.

1. relativ frecvente celule epiteliale
2. rare PMN
3. relativ frecventi bacili Gram pozitivi
4. rari bacili Gram negativi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Va lua si el infectia ta, chiar daca nu va avea simptome. Oricum, veti primi amandoi tratament, iar pe perioada tratamentului veti face sex doar protejat cu prezervtiv

| Uvox a răspuns:

Nu sunt rezultatele unor analize relevante pentru BTS.
Da, poate sa pățească ceva. Sa devina tătic.