| iulia165 a întrebat:

as vrea sa stiu: trebuia sa ma duc cu fiica-mea la niste controale de rutina si analize de sange, dar din motive personale n-am putut sa o duc. A trecut un an oare o sa am probleme cu doctorita ei de familie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iar te plictisesti?
Mai treci pe la ora de romana, poate inveti sa scrii si sa citesti!

Apropo, spune-ne daca ai pierdut cele 10 kg dandu-te cu rolele?

In caz de nu-ti aduci aminte de minciunile din trecut, uite-le aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/abfxuh/intrebari/

| iulia165 explică (pentru Violleta2022):

Am dat jos 5 jumate a mers happy

| Donsavas a răspuns:

A trecut un an de cand nu nu si-a mai facut analizele? Foarte rau!