| gGel a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu daca se poate face ceva o amestecatura din diferite shampoane de ex:garnier natural cu aloe vera, gliss cu extract din bambu, sampon cu musetel, balsam de la schauma, shampon de la schauma. dau funda + vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florin08 a răspuns:

Se poate face doar daca il faci tu ca in magazin nu cred ca vei gasi. Oricum misto ideea.

1 răspuns:
| Florin_6699 a răspuns:

Sampon cu Aloe Vera Si Panthenol http://www.abc-cosmetics.ro.im/......nol-354653