| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Astazi am fost lovit cu genunchiul in penis de catre un coleg(totul s-a intamplat dintr-o joaca prosteasca).
Lovitura a fost aplicata pe spatele penisului mai exat in zona unde se gaseste acel canal ce transporta sperma.
m-a durut cateva minute dar pana la urma mi-a trecut.
Am verificat urinarea si erectia si toate sunt in regula.
Intrebarea estetongueoate aparea vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Chiar daca tie ti se pare ca totul este in regula, trebuie sa ai grija. De la o lovitura in joaca se poate ajunge la lucruri mai grave mai tarziuwinking

| SEBASTYAN9312 a răspuns:

Am patit acelasi lucru si nu a aparut nici o problema dupa, stai linistitwinking