| frumusica80 a întrebat:

Bunahappy ati folosit cineva? Pastila de slabit? si daca da, e buna de ceva?

vreau sa ancep so iau si eu da nu stiu daca e buna,

am citit multe comentari despre aceasta pastila.

Vreau sa stiu daca cineva dupa TPU a folosit si a ajutat.
va multumesc:*happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eficientweb a răspuns:

Am incercat pastila de slabit dar la mine nu a functionat; Sunt foarte multumita de slim&frit pe care l-am luat de aici: http://alturl.com/b7xqi

6 răspunsuri:
| al3cs94 a răspuns:

Prostii.Nu am folosit, nici nu as folosii.
Baga sport, exercitii fizice zilnice.lasa fast-food`urile, Mcdonald`s, shaorma si alte chestii...
Fara sucuri acidulate, mult lapte...
Si ai sa vezi ca in 2-3 luni se vede diferenta happy

| ATHOS a răspuns:

Frumusica, cea mai buna pastila este vointa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea! pastila de slabit? nuuuuuuuu! mananca ce vrei tu si foloseste ceaiuri laxative. daca trebuie sa mergi la scoala sau serviciu si ai probleme din cauza ceaiului inainte de a pleca de acasa ia o lingurita de orez crud.(pentru a putea inghiti orezul foloseste cafea neindulcita)

| arina_8223 a răspuns:

Pastilele de slabit nu-s bune de nimic, poate si te va ajuta pentru inceput insa urmarile sunt grave. cel mai bine sa te ocupi cu sportul si sa consumi alimente cu putie calorii, iar dupa 5 seara ingenere sa nu maninci de loc si undeva peste 3 saptamini vei vedea primele rezultate.

| OanaG a răspuns:

Pai nu inteleg de ce vrei sa iei pastile, draga mea s-a inventat spotul, mancarea sanatoasa, fructe, legume.

| danutza_2917 a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun despre respectiva pastila ce efect are, dar iti recomand asta http://aloeveraforever.ro