| Snicker a întrebat:

Atunci cand fac sport imi scartaie articulatiile,in special la picioare... miscare nu prea fac, doar 1 data pe saptamana la ora de sport iar durere de articulatii simt doar foarte rar la genunchi cand merg sau cand mai fac exercitii fizice...e posibil sa am inceput de artroza?(am 17 ani)
Multumesc pentru raspunsuribig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca scirtiie, nu e bine. La 17 ani e chiar grav. Mergi la medic din timp, sa te poti trata. Daca bolala (care o fi) avanseaza, sansele sint mici spre zero.