| Anonimacuprobleme a întrebat:

BUNA, avan deabii 11 ani sunt ingrijorata din cauza ca am avut mononucleoza infectioasa... am colectat virusul nu l-am luat prin denumirea sa BOALA SARUTULUI
ori cum maine seara ma duc la control si s-ar putea sa fac operatie de agmidalite si polipi. nu de alta dar mie frica stiu ca nu sunt treaza dar totusi poate ma trezesc mai drvreme stiu sun prea exigenta dar totusi. ori cum la mariqurii din Bucuresti unde am fost si internata... acolo am gasit oameni super super acalumea. ori cum ultima intrebare cat zieti ca ma duce cu tot cu anestezis si doctor si tot. ( asta de stiut pentru ai mei ) :* multumesc dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-ți dea chitanță pe "șpaga" care o cer!
Pa, pa.

| Azre a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Lămurește-mă și pe mine ce a vrut să scrie acolo că nu pot să deduc... sunt mai prost.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Azre):

Bună.
Of, "ori cum ultima intrebare cat zieti ca ma duce cu tot cu anestezis si doctor si tot. ( asta de stiut pentru ai mei ) :" la asta am făcut referire cu chitanța!

Pa, pa.

| Azre a răspuns (pentru Legiuitoarea):

A nu tu mamă... mă refeream la ce a scris ea acolo în întrebare că nu înțeleg, nu ce ai spus tu happy scuze, pentru confuzie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Să-ţi dea chitanţă.
Te pup!

| Anonimacuprobleme explică:

Pai da dar ma rog cred ca asa faci la toate raspunsurile de ai premi se spune detaliat mai vbine nu mai spui nu sunt rea sa stii dar e adevarul acolo nu iti da chitanta si macar puteai sa spui ce parere ai despre intrebarile ( amand2)

| Anonimacuprobleme explică:

Leguitarea a raspuns la misto ca sa ia puncte... lol ori cum lasati nu mai bagati in sema intrebare asta

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Anonimacuprobleme):

Bună.
Este părerea ta că răspund la mișto. Punctele nu-mi țin de foame, nu-mi achită datoriile lunare, etc!
Pa, pa.

| Anonimacuprobleme explică:

Leguitoarea mi-am schimbat parerea despre tine... si daca nu intelegeti mai bine nu va mai bagati in semama ca ma cam deranjeaza nu numai pe mine i pe toti