| TuningPhotoshopX a întrebat:

Buna azi dimineata cand m-am trezit ma dureau cele doua brate. Imi amintesc ca am stat cu capul pe brate. Ce masaj sau medicament imi recomandati pentru a scapa de durere? Funda+vot la cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Ai febra musculara! fa masaj cu un gel de la farmacie si trece! daca nu lasa ca iti trece in 2-3 zile!

4 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Daca durerea este insotita si de o amorteala poate fi din cauza lipsei de claciu si magneziu sau sa ai circulatie proasta(daca ai mainile si picioarele reci), vorbeste cu medicul de familie sa-ti faci niste analize si vezi ce iti recomanda.

| Bijou a răspuns:

Iti recomand aceasta crema http://forever-aloe-vera.eu/produs/511

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Am si eu o intrebare. Pe tine te doare mereu? Mereu cand ma trezeam ma durea foarte tare mana dreapta dar dupa vreo 3 luni a incetat sa ma mai doar mana deci nu stiu exact ce sa spun dar cred ca tu ai o problema mai grava...
Du-te la un doctor nu stiu ce sa zic...
Orcum mul succes!

| TuningPhotoshopX explică:

Ms acum mi-au trecut