| Klaudinaaaaaklau200201 a întrebat:

Buna, azi mă duc prima oara la epilat cu ceara. Axile, inghinal și picioare lung. Ce trebuie sa fac? Mă dezbrac complet? Înainte de a merge la salon voi face un dus, dar pot folosi deodorant? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Torrpi a răspuns:

Poti folosi deodorant.
Dar cum crezi ca te va epila fara dezbracare? Vorbesc de partea in cauza.