| Georgiaanaa123 a întrebat:

BUNA! Camd iti vine ciclul doare cum va fi cant dureaza. Mi-e frica! ajutati-ma plzzz fundoi si vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oanna96 a răspuns:

Nu doare cand iti vine. unele fete nici nu simt cand le vine.tongue

si dureaza intre 3-7 zile, in functie de organismtongue

3 răspunsuri:
| Georgiaanaa123 explică:

Funda mare mare mARE

| happyangel a răspuns:

Cauta pe google. acolo o sa gasesti raspunsurile la toate intrebarile tale. funda?

| Tiutsa a răspuns:

Pe mine ma doare spatele si in burta putin.in rest e normal. Poate sa iti apara cosuri pe fata.