| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna care din aceste doua produse Aspasia si Viaderm este mai bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu personal, tocmai fac tratament cu Viaderm( sunt in a 3-a saptamana) dar combin acest tratament intern cu cel extern constand in aplicatii saptamanale cu lotiunea cu petrol de la Gerovital+ samponul regenerant, de la aceeasi firma. Sunt foarte multumita de rezultate. Acest tratament trebuie urmat macar 2 luni.

| RoseOfTheFire explică (pentru Abh):

Eu tot Viaderm mi-am cumparat de abia am facut o saptamana de cand il iau