| LLTCATpRoduction a întrebat:

ce creme folositi pentru un ten curat, fara urme, fara puncte negre.etc.sunt B. dar vreau o recomandare de la cineva care stie ca e bun sau care foloseste asa ceva.mersi mult FUNDA+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MescaMascalina a răspuns:

Da-le incolo de creme...oh go on Foloseste ulei de masline ca e foarte bun. Si curata-ti fata cu un sapun cu Ph neutru

2 răspunsuri:
| diclorofosfat a răspuns:

Uleiul de masline mi se pare prea "uleios" eu folosesc crede de la Yves Rocher, si sunt foarte foarte multumita. Am incercat toate gamele lor si mi-au placut foarte tare

| ArianaDwen a răspuns:

Garnier,FA,Dave,Kalima,Struclad sau mai cauta pe net. Funda! Plizz!