| XoXo_8074 a întrebat:

Bună, ce metode de mărire a sânilor cunoașteți? fără silicon, pastile, sau creme. Exerciții de gimnastică...

Am 14 ani și aș putea spune că am sânii mult mai mici și decât fetele cu 2 ani mai mici decât mine, să nu mai vorbim de cele de-o seamă cu mine...Ce îmi recomandați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| XoXo_8074 explică:

Abține-te în a mai posta răspunsuri de genul.

| AAARRR a răspuns (pentru XoXo_8074):

Sa stii ca dony77 are dreptate. Sunt fata si am 15 ani si pot spune ca am sani destul de mari. Nu sa te tragi ca disperata de sanihee hee. exista un masaj zilnic care te poate ajuta el se executa astfel : Stai in fund pe marginea patului cu piciorul drept indoit, calcaiul presand zona clitorisului ( zona uretrei). O data ca apare starea Erotica ( nu cred ca e cel mai bun cuvant dar asta e singuru care mi-a venit in minte laughing ) Poti incepe masajul cu miscari circulare.hee hee sper sa te ajute:*. E si placut si eficienthee hee

| XoXo_8074 explică (pentru AAARRR):

Mersi...happy