| LarisaEl a întrebat:

Ce parere aveti despre Centrul Stomatologic Medimpex, de pe Kogalniceanu? Pentru cei care au avut contact cu cabinetul, ce doctor stomatolog imi recomandati? Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E unul la etajul 2. vlahopol. îţi distruge dantura. da-ţi pune din aia de metal. ai un zâmbet argintiu. superb lucrează laughing)))))

| Corina_6196 a răspuns:

Buna Larisa, am vazut intrebarea ta, nu stiu la ce cabinet de la et.2 se refera celalalt raspuns, centrul Medimpex e la parter, iar eu personal am fost f multumita, mi-a lucrat dna dr Draghincescu, si dna dr Vasilache pentru o operatie chirurgicala. Mi-au rezolvat un chist destul de urat, cu care ma trimiteau toti la plimbare, nu se bagau. Este curat, modern, toata lumea f. amabila si preturile absolut normale, desi e in centru. Eu am dus-o si pe fiica mea la dna dr Borca (e specialista pentru copii). Multa bafta!