| AnOonnimmm a întrebat:

Buna! Ce pastile pentru slăbit ați putea să-mi recomandați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand nici o pastila la slabit ca nu functioenaza decat pe moment, dupa care iei dublu sau triplu in greutate!
Recomand: sport, foarte mult sport si portiile de mancarea reduse drastic.
Fara carbohidrati, dulciuri si sucuri.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Foamea și sportul.

| Freya1 a răspuns:

Nu e ok sa iei pastile asa aiurea, fără să ti le prescrie un medic.
Încearcă cu regim si sport. Daca nu, cu un medic.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pastile precum oalimentatiesanatoasa si sport. Cele mai bune pastile. happy Serios, ar trebui sa consulti un nutritionist. Pastilele alea sunt doar marketing. Sportul si o alimentatie sanatoasa sunt cheia.

| Brizbriz a răspuns:

"pastile de slabit", mai bine scriai "unde gasesc un miracol"
NU se poate slabi cu pastile, dar au scos o tona, ca doar credulii ca tine sa arunce cu banii si sa spere la miracole

singura solutie reala este doctor nutritionist, iar daca vrei si tonus muscular, atunci si fitness

| Vântulalb a răspuns:

Este o pastila care se da fara reteta: controlul portiilor de mancare, a grasimilor, a dulciurilor. Si fara "rontaieli" intre mese.

| Alexius17 a răspuns:

Alergatul si mancatul sanatos'