| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna ce solutie imi recomandati pentru puncte negre? sa fie buna sa dea rezultate happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Eu iti recomand un dermatolog. daca nu ia un ac si ai grija ce faci cu el big grin

| ralucaralu a răspuns:

Plasturii sunt destul de buni. Gasesti la magazinele mari sau la farmacii.

http://www.vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| DjBl3ndar a răspuns:

Pui ceai de menta sau de galbenele la fiert, il fierbi pana da in clocot, il pui intr-un lighenas, iti pui un prosop pe cap si stai cu fata an acei aburiwinking.
Bine, dar rezultatul se vede dupa cateva zile, trebuie sa faci zilnicwinking.
Sau te dau cu lamaie pe fata.
iTI recomand tot ceaiulwinking.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| RoseOfTheFire explică:

Da dar faza e ca eu v-am cerut sa imi spuneti ce nume de creme sau ceva lotiuni de care stiti nu imi spuneti voi ca exista creme sau mai stiu eu ce degeaba exista daca eu nu stiu cum se numesc

| AddaSunnii a răspuns:

Dermatolog. Problemele difera la fiecare tip de piele. Incearca sa nu te iei dupa remedii de pe net.

| AddaSunnii a răspuns:

Daca vrei, incearca de la Avon-clearskin, sau clearskin professional happyPoate functioneaza happy

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Exista creme pentru asa ceva.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt plasturi pentru puncte negre.

| domnulgoe a răspuns:

Acoperi punctele negre cu puncte albe.nu cred ca se observa.sau bagi capul intr-o punga, da cred ca trebuie sa-i faci orificii pentru ochi si nas, ca sa ai pe unde vedea si respira.e doar o sugestie.