| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine imi spune si mie de niste medici dermatologi pe internet care sa raspunda la intrebari de exp vichy.consult dar nu asta ca am fost pana acum la doi dermatologi si tot degeaba si vreau sa mai ascult o parere? note si funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un dermatolog sa te vada,nu la o firma aiurea, ci una buna.
probabil ceea ce ti-au dat nu iti este bun, dar mergi la un doctoc bun si ii explici tot.
pe net nu e ok sa intrebi.

Succes