| gabytza2013 a întrebat:

cred k sufar de o mica depresie.intrebarea mea e:pot sa merg la psiholog si sedintele sa fie platite de casa de asigurari? pot merge la psiholog cu bilet de trimitere de la medicul de familie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| july00 a răspuns:

Nu prea cred, adica sa fie un psiholog bun si sa te ajute trebuie sa il platesti.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Psihologul nu este medic, prin urmare el nu are nici un fel de legatura cu casa de asigurari de sanatate si nici cu medicul de familie.

| Azµre a răspuns:

Se plătește nu se poate altfel!