| Corina45788 a întrebat:

Bună, cu ce as putea sa dau pe fund pentru coșuri, am încercat foarte multe variante și nu funcționează, nu am acnee pe față sau pe alte părți ale corpuri decât pe fund

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cosurile de pe fund si corp se fac de la imbracamintea sintetica!
Apa calda si sapunul sunt cele neceare in acest caz, nu cremele si evidnet eliminarea chilotilor sintetici sau ce imbraci sintetic.

| Mindfulness a răspuns:

Poate acolo transpiri cel mai mult și de aia.
Doar un dermatolog îți poate spune.