| Andrei1499 a întrebat:

Buna cum as putea sa ma mai ingras putin vreo 5-6 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu văd de ce ai face asta mai ales că ești în creștere... o alimentație sănătoasă duce la un echilibru hormonal bun.

1 răspuns:
| gardianuf a răspuns:

Sfatul meu esti urmatorul daca esti slab incearca sa mananci mancare mai mult seara (Lactate, carne ) cu multa paine la mine merge