| MaddyBwaa a întrebat:

Buna,cum pot sa acumulez mai multe kilograme? Am avut 56 de kg si acum am 43crying fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina1990 a răspuns:

Am avut si eu 56 de kg si am slabit intr-o luna la 42 de kg.m-am dus la doctor si mi-a recomandat vinamina c si B16.era cu aroma de portocala. dupa ce le-am luat am inceput sa iau in greutate, deoarece imi profoca pofta de mancare.si mancam si seara ianinte de culcare.acum am 50 de kg.asta s-a intamplat acum o luna si jumatate.

3 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Mananca inainte sa te culci de preferat la un timp ceva dulce o ciocolata suc etc

| Yonutz_8580 a răspuns:

Fi atenta:du-te la farmacie si cere pastile pentru pofta de manacare asa vei manca mai mult si vei lua in greutate.Pa! Pa!

| Progaming50 a răspuns:

Pai... mananci mai mult seara si mese cat mai neregulate.Dar ai grija sa nu continuii cu asta ca dai in diabet sau obezitate