| andreeahello a întrebat:

Buna
Cum se poate scapa de o batatura (in calcai)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nicusor222 a răspuns:

Hey.Esti sigura ca e batatura?
Vezi ca poate sa te pacalesti.
Majoritatea persoanelor au negi si zic ca sunt bataturi.
Pune niste usturoi, il faci asa feumos si il invelesti bine, ii mai dai drumul si vezi reactia. Daca nu se jumoale si incepe sa faca "crater " in picior, fugi la termatologie sa iti dea solutie de scos negul.