| AriaMontgomery a întrebat:

Bună, curand am fost diagnosticata cu negi extra si intra vaginali. Momentan mi.a dat tratament acasa pentru cei exteriori si a zis sa ma duc si la urologie sa vad daca am pe uretra. Intrebarea mea este: cum voi scapa de dei interiori, adica ce imi va face, si cum va decurge vizita la urologie, exact fe imi va face si cum. Va rog, astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Să înțeleg că ai HPV, oricum ar fi ai încurcat-o că în timp vor reapărea, și tot odată sunt prima cauza a cancerului de col uterin. Așa că mergi la urolog să îi cauterizeze și pe ăia.