| WarHammer02 a întrebat:

Daca ai emotii poti pica testul ishihara(cel cu buline colorate in care trebuie sa distingi o cifra)? Am vrut sa dau la politie si m-au trecut inapt discromat! Am facut testul acasa si le vad nu pe toate dar vad mai multe decat acolo la medic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Imi e greu sa cred ca emotiile te impiedica sa distingi culorile. Si presupunand ca esti atat de emotiv incat nu te poti concentra pe niste culori e clar ca nu ai ce cauta in politie.