| Addaaa99 a întrebat:

Buna
daca cititi intrebeare trcuta am spus ca nu mannac nu mai zic de ce cititi intrebare trecuta din nou
asa si ma doare de vreo saptamna burta
foarte tare
si ma ia asa dintr=o data oare ca, cand mananc mult pentru ca imi este foamne sau de ce
scuzati
1.cacafonia
si 2
ca nu am sris pre corect dar ma doarte burta crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Scuze dar esti tare draguta. am ras ca lacrimi. ai scris totul in graba si nu inteleg nimic. esti funny asa plina de greseli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai organismu de asa natura sa nu digere mancarea cum trebuie dar iti dau niste sfaturi bea ceai mananca iaurtui si dupa aia niste odihna daca nu functioneaza du-te la doctor nu-ti zic pe ce sanu te sperii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o simpla balonare, apendicita, fierea sau multe alte cauze. Sfatul meu e sa mergi la medic!