| george2662 a întrebat:

Bună! Dacă nu am avut niciun contact sexual și nu îmi pot deschide prepuțul de tot, pot vedea doar un pic din glandul penisului, înseamnă că trebuie să merg la un medic urolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dap. La majoritatea băieților această fimoza se vindecă de la sine, fiind una ușoară, la unii este de grad mai ridicat și este nevoie de intervenție chirurgicală, care apropo nu doare și nu are dezavantaje.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Mergi la mdicul de familie intai. El iti da trimitere ca sa nu platesti consultatia, la un medic de specialitate.

| NotNamed a răspuns:

Da, neapărat pentru ca ai fimoza.