| anonim_4396 a întrebat:

Daca te mananca cosurile de pe fata inseamna ca iti trec sau ii altceva? Funda+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| claudica2703 a răspuns:

Da, in general asta inseamna. Incearca sa nu le faci nimic, sa nu te ranesti, raman semne. Daca devine insuportabil, da-te local cu tincturi dinalea mentolate sau pune gheata/comprese cu apa rece. Sper ca iti e de ajutor happy

1 răspuns:
| MariusGomoi a răspuns:

Nu neaparat, poate insemna ca fata ta are microbi, ma refer ca e acum cald, transpiri si se depune praful