| balonuwills a întrebat:

Buna de 2 zile ma doare tot bazinu(spate+fata pe sub burta+testicule si picioare am luat nospa ma gandeam ca imi trece dar nimic am tot cautat pe net dar nu am gasit nimic doar asemanator si nu stiu exact ce e.....de acum 2 zile de cand o inceput durerea am fost la sapat poate fi de la febra musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Basthet a răspuns:

Bună!
Ar fi bine să te vadă un medic. Poate fi de la coloana vertebrală, poate fi de la rinichi, poate fi altceva. Pe internet nu se vede, așa că du-te la medic neapărat!
Sănătate!