| Anonima1samba a întrebat:

Bună! De azi a început să mă doară osul sternului,către inimă! Nu știu acum dacă e sigur asta, sau ceva de la inimă! Dacă știți de la ce poate fi! Menționez faptul că eu sunt în Olanda la muncă, să fie de la efort?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu stim, ca nu suntem medici pe aici...
Mergi la spital in Olanda si ei iti vor face investigatii medicale, sa afle daca ai vreo problema cu inima, sau doar te dor coastele si sternul de la efort fizic.
sanatate multa!

| ioana748 a răspuns:

Cu siguranță este de la efort si oboseala.
Trebuie sa te vada un medic.
Sanatate,

| Anonima1samba explică (pentru ioana748):

Mulțumesc!

| ioana748 a răspuns (pentru Anonima1samba):

Cu drag,
Multa sanatate,