| Corina64 a întrebat:

Buna, de câteva ore simt înțepături in zona uterului, destul de intense. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

O infecție foarte puternică
Spălate cu pompa si săpunuri soluții speciale găsești la farmacie antimicotice

Poate e sifilis

| Violleta2022 a răspuns:

De la orice, incepand cu sex neprotejat si boli cu transmitere sexuala, pana la infectii uterine sau chisturi.

| sparklingqueen a răspuns:

Poate fi orice, poate fi o boala cu transmitere sexuala, o infectie..Iti recomand daca intepaturile continua sa te duci la un specialist.