| RalucaAlina11 a întrebat:

De cateva saptamani mi-au aparut doua chestii rosii mici la subratul drept si nu stiu ce este. Cateodata cand tin mana pe langa corp simt asa dintr-o data de parca m-ar intepa ceva in locul acela si nu stiu ce este. Si nu sunt cosuri, pentru ca am incercat totusi sa le sparg si nu s-a intamplat nimic. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Szekely_Diana_2000 a răspuns:

Te-ai iritat din cauza epilarii la subrat

3 răspunsuri:
| Woosprit a răspuns:

Ai putea incerca sa nu spargi tot ce iti creste pe piele.
Daca nu detaliezi destul nimeni nu iti poate spune cu exactitate de ce, asteapta 2-3 zile, dupa du-te la doctor daca nu trece.

| Mihnea13 a răspuns:

Eu cred ca te-a intepat un tântar.

| MIRABELA01958 a răspuns:

Fire de par sub piele!