| Calawill a întrebat:

Buna,de cateva zile am in stanga si in dreapta testiculelor niste bubite rosii care ma mananca, se poate sa fie din cauza transpiratiei in zona intima si a calduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Se poate, vezi daca dispar. Daca nu, e posibil sa ajungi la doctor.

| Calawill explică (pentru Lawliet14):

Ma gandesc ca poate am transpirat si de la dunga de la lenjeria intima ma deranja si poate m.am iritat.