| LoveItachi4Ever a întrebat:

De cateva zile am niste dureri de spate si nu mai pot respira. Tusesc foarte mult si parca plang din ce in ce mai mult,ma supar de la orice,plang de nervi. Poate fi o depresie? Sau doar o simpla raceala? Adica tusesc, ma sufoc si ma mai inteapa cateodata la inima. Iar cand ma supar nu mai pot respira. Cateodata mi se pune ceva in gat si trebuie sa ma ridic sa stau cu capul pe geam..sau sa iau aer. Ajutati ma va rog...ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca nu e gripa poate e ceva cu plamanii. Daca nu a fost ceva de moment din cauza unei suparari (posibil un atac de panica) mergi la doctor.

| RaduHD a răspuns:

Da pe la doctor nu vrei sa te duci? Sa nu te duci. Ai sa gasesti MULTI Doctori aici pe TPU...

| puscahoreangaion a răspuns:

Poate sa fie de la solicitare, nu ar strica o vizita la un internist sau medicul de familie! ciao

| elena445 a răspuns:

Vorbeste cu un medic pote ai asm sau nu stiu nu ma pricep.

| RachelFlou a răspuns:

Ai frisoane? Daca da, e un inceput de gripa.Nu stiu care, dar una. Daca nu, pote fi ceva, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu doctorul.Nimeni de aici nu e asa de specialist ca el.