| ingh3rash a întrebat:

De cateva zile imi amorteste piciorul drept rau, simt si ca o durere la ovar dar poate mi se pare, fac pipi fierbinte, dupa ce fac ma ustura, ma dor rinichii, ultima data stiam ca am nisip, nu stiu de ce imi amorteste pe alta parte am si o scolioza dar si o tulburare depresiva dar nu cred ca e de la asta. Ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Acum depinde, ai specificat mai multe probleme...
1 - sa nu fi facut intindere la picior
2 - poate ai racit la pasarica
3 - faci pipi cald pentru ca inca nu ai murit si corpul tau are o temperatura interioara de 30 de grade...
4 - sper sa nu ai nisip la rinichi.sau sa fi racit la spate...
5 - nu stiu ce e scolioza
6 - du-te la un psihiatru, pentru ca in timp.se poate agrava tulburarea...

dar parerea mea este ca ar trebui sa consulti un medic ginecolog, si unu specializat in celelalte cazuri! ...Insanatosire grabnica

| Simbolist a răspuns:

Dupa stiinta mea:S-ar putea sa ai cistita, adica un fel de infectie urinara, intindere la picior, cu celelalte probleme ar fi bine sa te prezinti la doctor.Sanatate!