| lDany2000 a întrebat:

Buna!, de cateva zile ma inteapa inima mi-am facut EKG+Ecocardiografie medicul mi-a spus ca nu am nimic dar tot ma mai inteapa
Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Smo3keWeeD a răspuns:

Este posibil sa fie din cauza oboselii, a stresului sau din multe alte cauze.eu te sfatuies sa stai linistit si in legutura cu intrebeare cum ca nu ai aer si cu asta. Apropo, nu te ingrijora daca ti se pare ca nu ai aer.Si eu cand eram mic din 25 in 25 de secunde trageam aer pe gura pentru ca mi se parea ca nu am aer. Funda?

2 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Daca la EKG+Ecografie nu a iesit nimic atunci inseamna ca este o manifestare somatica a lipsei de minerale sau a stresului.

| RadioactiveUranium a răspuns:

Stai cumva cu pieptul impins pe muchia biroului/mesei unde itista calculatorul? Asa faceam si eu si aveam niste dureri si piscaturi in piept. Funda?happy