| Adrian10012345 a întrebat:

Bună. De ceva timp am o durere în partea dreapta chiar imediat ce se termina coastele. Mi-am făcut o ecografie și mi-a spus ca am niște intestine lipite în urma unei operații de colecist. Acum 3 ani mi-am făcut o colonoscopie la care nu mi-a găsit nimic decât niște hemoroizi interni. Precizez ca am și un sindrom de intestin iritabil și merg destul de rar afara, 3-4 zile nu am scaun apoi în 3-4 zile merg și de 3 ori pe zi afara dar în cantități mici si materiile fecale sunt cam inchise la culoare. Poate să apară în 3 ani o tumoare la colon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul de familie si spoune i lui tot ce ai scris aici