| Enemyofthegates a întrebat:

Buna! De ceva timp mi-a aparut un fel de gaura in picior, in pulpa, sus. Ca si cum muschiul din acel loc a disparut. Ce ar putea fi? A mai patit cineva asta? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Da, eu am așa ceva. Dar nu știu din ce cauză, nu m-a interesat niciodată, fiindcă nu mi-a pus nicio problemă.

| sierra1 a răspuns:

" mi-a aparut un fel de gaura in picior, in pulpa, sus. Ca si cum muschiul din acel loc a disparut"

uuuuuu, e necurat lucru ce ți se intâmplă. Dă fuga-fuga la medic (sau măcar la cineva ce face exorcizare)