| FetitaTaDeCartier a întrebat:

de curand am cumparat un stepper, stiu cum se foloseste dar puteti sa imi explicate cu ce ma ajuta? Si practice daca voi face pe el vreo 15 min unde ma ajuta sa slabesc cel mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

15 min nu te ajuta la absolut nimic. Daca faci minim 45-60 poate poate, dar mai bine iesi la o plimbare prin parc e mai utila

Răspuns utilizator avertizat