| doareustreet a întrebat:

de dimineata ma doare capul si urinez foarte foarte inchis la culoare de ce? nu este de la dezhidratare ca am baut 2 l de apa cu o zi in urma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Doamne. Medicul de familie, acum!
Vrei sa venim cu garda?
Du-te in momentul asta la medicul de familie, nu mai astepta.
Pot fi atatea cazuri.
DUTE la medic, nu mai astepta, tine cont de sfat!

| CosmiiX a răspuns:

Du-te la medic.