| ZapaciLaa a întrebat:

de ieri ma doare burta in partea de jos. ce ziceti de asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să zicem? La ce te aştepţi din partea noastră?
Bea un ceai de muşeţel sau mergi la medicul de familie pentru control.
Sănătate.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O fi apendicita sau ficatul

| aniriiiiii a răspuns:

Cati ani ai?

| aniriiiiii a răspuns:

La asta ma gandeam si eu, poate iti va veni in curand menstruatia.

| Iuly006 a răspuns:

Ai menstruatie?
daca nu poate va veni.