| lsgsfh a întrebat:

de la un timp ( 2 luni) imi tot vine sa ma musc de buza de jos.Si uneori imi mai dau sangele si mereu imi vine sa il storc pana la ultima picatura. Ce este cu mine de ce tot imi musc buza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Tic nervos.
Incerca sa te dai cu ceva pe buze. zeama de lamai, sare har nu am ceva care sa te faca sa nu mai atingi buza.
Am avut cam aceeas problema dar ma muscam de degetul aratator si m-am dat pe deget cu ardei iute si cand bagam degetu in gura imi ieseau aburi pe urechi, m-am dat cu ardei cam 1 saptamana 2 si dupa am scapat de tic

| ELLSSA a răspuns:

Esti vampirescuhappycumva?:*

Răspuns utilizator avertizat
| cryssa a răspuns:

Tic nervos, dracilaughing
mi se mai intampla si mie cateodata
si fac o basica nasoalasad
mai bine te abtiipuppy dog eyes