| Ionela0248 a întrebat:

Bună! De la un timp am unele momente în care ma simt amețită și trista nu am pofta de mancare și am stare de vomă menționez ca fumez și nu prea ma omor cu mâncarea nici acum nici înainte. Tocmai marți am programare la analize credeți ca am anemie sau ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai fuma ca faci cancer pulmonar pana la anemie cancerul te omoară

| Violleta2022 a răspuns:

Nu credem nimic... putand sa ai orice, de la o simpla anemie pana la cancer la plamani.
Nu uita sa-ti faci si raze la plamani, ca-i decisiv pentru situatia ta, mai ales ca fumezi.

sanatate multa!

| AdioTPU a răspuns:

Poate fi un inceput de depresie. Ceea ce numesti tu aduce a apatie, un simptom al depresiei.